گروه مهندسی ماترن در سال 1392 فعالیت خود را در زمینه طراحی و اجرای ساختمان های متعدد در سطح تهران و شهرستان ها شروع کرده و طی این سال ها موفق شده ایم مجموعه ای از بناهای ارزشمند را در سطح تهران و کشور اجرا کنیم. هدف ما متفاوت بودن با توجه به دانش و توانایی های مجموعه خود است.

Instagram feed

0912-4499915 m.bolvardi17@gmail.com
Image11

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ است

طراحی داخلی

تاثیر طراحی داخلی یک فضا تنها به اثر زیبایی شناختی آن محدود نمی شود بلکه طراحی داخلی تاثیر بسیاری بر روح، روان و خلق و خوی افراد دارد.

طراحی محوطه

طراحی محوطه می تواند شامل محوطه ویلا، حیاط یک ساختمان مسکونی و یا حتی اجرای فضای سبز در بام باشد.

طراحی ویلا

شاید چیزی دلنشین تر از گذراندن تعطیلات پس از مدتی کار سخت در ویلایی زیبا و در دل طبیعت نباشد. طراحی ویلا جزو مواردی است که همواره ساده انگاشته شده است.

مدیریت پیمان

مدیریت پیمان امروزه یکی از بهترین قراردادهای مهندسی برای اجرای ساختمان هاست.

طراحی نما

یکی از مهمترین رسالت های مجموعه ما طراحی نماهای زیباست. ما اعتقاد داریم که هر معماری می تواند نقش بسزایی در زیبایی سهر داشته باشد.

اخذ جواز ساخت

امروزه اخذ جواز ساخت تبدیل به فرآیندی طولانی و فرسایشی شده و نیاز به تخصص بالایی دارد که می تواند برای سازندگان و مالکان بسیار حائز اهمیت باشد.

a

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ است

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است
g

شرکت ما

آنچه که ویژگی اصلی گروه مهندسی ماترن است تخصص اعضای مجموعه و تعهد آنها به انجام کار است که کار را با کیفیت عالی و در زمان مناسب به مشتری تحویل می دهد.

r

تخصص

سعی ما این بوده حرفه ای ترین افراد را در زمینه صنعت ساختمان گرد آوریم.

e

تعهد

ما اعتقاد داریم تعهد مهندسی مهمترین وظیفه یک گروه طراحی و مهندسی در قبال مشتریان خود است.

به شرکت ما خوش آمدید

گروه مهندسی ماترن در سال 1392 فعالیت خود را در زمینه طراحی و اجرای ساختمان های متعدد در سطح تهران و شهرستان ها شروع کرده و طی این سال ها موفق شده ایم مجموعه ای از بناهای ارزشمند را در سطح تهران و کشور اجرا کنیم. هدف ما متفاوت بودن با توجه به دانش و توانایی های مجموعه خود است. با توجه به نیروی انسانی بسیار کارآمدی که گرد آورده ایم، همواره خواسته ایم در جهت بهبود معماری و ساخت و ساز کشور قدم برداریم و نتیجه ساختمان هایی بوده اند که زیبایی و علم را توامان با هم داشته اند.

استفاده از بهترین معماران در جهت خلق محیط هایی زیبا و انسان محور. هرگز اهمیت طراحی را نمی توان نادیده گرفت. با هزینه یکسان دو ساختمان بد و یا بسیار زیبا می توان ساخت و این مهندسان معمار هستند که با توانایی های خود ساختمان ها و محیط هایی کاملا متفاوت به وجود می آورند.

مرکز تکنولوژی (ایران مال)

حمید داراب پور

طراح
تیم ما

پریسا اسلامی

طراح

مسعود عبادی

طراح
تیم ما

نسیم ملکی

طراح ارشد

رضا بهادری

مهندس سازه

مشتریان

خوشحالیم که در سال ها فعالیت حرفه ای توانسته ایم با طیف وسیعی از کارفرمایان خصوصی  کار کرده و آنچه افتخار ماست رضایت مشتریان است که می توانند گواه این مطلب باشند.